Asphalt 7: Heat

Asphalt 7: Heat APK dla Android

  • Płatność
  • In Polski
  • Version: 1.1.1

Kultowe palenie gumy na asfalcie już w wersji nr 7 na Android

Asphalt 7: Heat to siódma część kultowej serii wyścigów. Jak zwykle gry z serii Asphalt przynoszą niesamowitą grafikę i ogromną dawkę emocji. Nie inaczej jest w części 7 na Android.

Gry wyścigowe z serii Asphalt nie trzeba przedstawiać miłośnikom mobilnych wyścigów. Pierwsza gra z serii - Asphalt Urban GT - ukazała się w 2004 roku! To szmat historii mobilnych gier.

Jaka jest gra Asphalt 7: Heat na Android? Siódma część ewidentnie bardzo przypomina część szóstą: Asphalt 6: Adrenaline. Podobny jest system rozgrywek. W trybie kariery w każdym wyścigu możemy zdobyć do trzech gwiazdek. Dzięki nim odblokowujemy kolejne wyścigi i samochody. Dodatkowo podczas każdego wyścigu możemy zaliczyć misje poboczne. Taki system jest bardzo ciekawy, zawsze jest coś do zrobienia. Szkoda tylko, że wiele tras z Asphalt 7: Heat bardzo mocno przypomina te znane z Asphalt 6: Adrenaline.

Jak wygląda poziom trudności w Asphalt 7: Heat?
Siódmy "Asfalt" na Androida jest oczywiście grą typowo zręcznościową. Nie ma się co oszukiwać. Seria Asphalt jest przecież grą typu Need For Speed... Emocji dostarcza sporych, wszystko jest piękne, kolorowe i świecące, ale z realizmem nie ma to nic wspólnego. Pierwszy samochód dostępny w grze - Fiat 500 Abarth - pędzi szybko, prowadzi się pewnie a przed zakrętami nie trzeba hamować.

Jeśli macie ochotę na realistyczne wyścigi na Android pobierz koniecznie Real Racing 2. Nie ma lepszej gry w tej klasie. Kiedy wyłączymy wspomaganie hamowania, gra staje się naprawdę trudna nawet dla hardkorowych kierowców. Jeśli jednak szukacie po prostu dobrej rozrywki, wciągającej gry wyścigowej i lubiliście poprzednie części gier Asphalt na Android, to Asphalt 7: Heat spodoba się Wam na pewno.

Zalety

  • Grafika
  • Wciągajce wyścigi
  • Wiele prawdziwych samochodów

Wady

  • Trasy przypominają te z Asphalt 6
  • Wiele zachęt do wydawania pieniędzy

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Asphalt 7: Heat

Download

Asphalt 7: Heat 1.1.1 dla Android

Opinie użytkowników o Asphalt 7: Heat

Czy próbowałeś Asphalt 7: Heat? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Asphalt 7: Heat

Przeglądaj aplikacje

×